محل تبلیغات شما

محصولات آبسردکن هیتما

در این بخش با انواع آبسردکن های برند ایتالیایی هیتما آشنا خواهید شد. شرکت هیتما آبسردکن های خود را به بهترین کیفیت و به شکلی بسیار زیبا و کاربردی طراحی کرده است. هیتما برای جلب رضایت بیشتر مشتریان بهترین امکانات را به کار برده است.

آبسردکن ها همانطور که از اسمشان پیداست دستگاهی است برای سرد کردن آب، که معمولا این فرآیند را تا دمای 4 درجه سانتیگراد انجام می دهند. با توجه به عملکرد آب سرد کن این دستگاه را می توان از جهات مختلف دسته بندی کرد. اما رایج ترین تقسیم بندی آبسردکن ها به شرح زیر است:

آبسردکن متصل به منبع از بالا . همانطور که از نامش پیداست این نوع آبسردکن از قسمت بالای دستگاه به یک منبع آب متصل میشود. مزیت دستگاه آن است که چون آب در بالاترین سطح قرار دارد نیاز به پمپ ندارد و از فضای خالی پایین دستگاه به عنوان یخچال استفاده می شود.

آبسردکن متصل به منبع از پایین . در این نوع دستگاه منبع آب در قسمت پایین دستگاه قرار دارد و جهت انتقال آب به سیکل تبرید و خنک کردن آن نیاز به پمپ می باشد. مزیت این نوع دستگاه این است که فضای کمتری اشغال میکند ولی به دلیل استفاده از پمپ مصرف برق بیشتری دارد و این مدل دستگاه فاقد یخچال است.

آبسردکن متصل به آب شهری. معممولا در این نوع آبسردکن در قسمت پایین دستگاه از فیلتر های تصفیه آب استفاده می شود.مزیت آن تسویه آب است و عیب دستگاه این است که اگر در محیطی امکان اتصال به آب شهری وجود نداشته باشد نمیتوان از منبع استفاده کرد و از دیگر معایب دستگاه این است که فاقد یخچال است.

نکته: شاید تنها عیبی که بتوان برای آبسردکن نوع اول به آن اشاره کرد این است که امکان تسویه آب وجود ندارد.

 

 

آبسردکن 2 شیر

دارای دو شیر خروجی آب می باشد.

شیر خروجی آب سرد: آب پس از ورود به دستگاه و ورود به سیکل تبرید، دمای آن تا 4 درجه سلسیوس کاهش می یابد و از شیر سرد خارج می شود .

شیر خروجی آب داغ: آب پس از ورود به دستگاه وارد منبعی می شود که داخل آن منبع المنت قرار دارد، دمای آب پس از تماس با المنت تا 98 درجه سلسیوس بالا می رود و از خروجی آب گرم خارج می شود.

نکته: آبسردکن های هیتما، بر روی شیر آب گرم مجهز به قفل کودک، جهت ایمنی بیشتر مصرف کنندگان می باشد.

آبسردکن های 3شیر

در این نوع آبسردکن ها علاوه بر شیر آب گرم و سرد ، شیر آب معمولی نیز وجود دارد.

در شیر آب معمولی، آب پس از ورود به سیستم بدون آنکه وارد بخشی بشود و بدون هیچ تغییری از این شیر خارج می شود.

علت وجودی این شیر آن است که گاهی اوقات مصرف کننده محترم نیاز به آب با دمای معمولی دارد. که در این نوع آبسردکن ها امکان آن فراهم است.

نوع دیگر تقسیم بندی آبسردکن هیتما از لحاظ وجود یخچال است.

آبسردکن های یخچالدار

آبسردکن های بدون یخچال

تمامی مدلها در آبسردکن های هیتما از نوع یخچال دار می باشد.

 نمایندگی هیتما

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ماڵپەڕێکی تایبەت بۆ پەروەردەبوون مرجع تخصصی فناوری و رایانه ایران تفریحی Dinograph چاپ پیکسل / چاپ روی اجسام هر چی که بخوای فلزیاب بوشهر،طلایاب بوشهر،گنج یاب بوشهر پینار دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ابزار وبلاگ و وب سایت فرش دستباف